menu
Kaproun-ubytování v srdci České Kanady

Chalupa Kaproun

Ubytování v srdci České Kanady

Česká Kanada. Lesy, rybníky, cyklostesky, houby, klid a čistý vzduch...

Chalupa Kaproun

Chalupa Kaproun

Chcete strávit klidnou dovolenou s rodinou a přáteli? Chcete se věnovat houbaření, cykloturistice, koupání, relaxaci...a to vše bez přítomnosti davů turistů? Večer si udělat oheň, opéci buřta, zahrát na kytaru a zazpívat aniž by Vás někdo okřikoval, že rušíte?

Chcete si zorganizovat třeba soukromý dětský "minitábor" pro kamarády a nemáte je kam pozvat?

A co takhle 2-3 maminky s ratolestma když chlapi nemají čas a vydělávají?

Kde to je?

Kaproun letecky

Kaproun letecky

V jižních Čechách, v malé a velmi klidné vesničce Kaproun, cca 20 km východně od hezkého města Jindřichův Hradec. Úžasné místo v srdci krásné krajinné oblasti s mnoha lesy a rybníky zvané „Česká Kanada“, která je rájem pro cyklisty – v okolí vedou oblíbené cyklotrasy. V blízkosti se nachází zřícenina hradu Landštejn, úžasné městečko Slavonice, klášter a fascinující vlaková zastávka v lese (úzkokolejka s parním vlakem a socha Járy Cimrmana), krásná města Telč a Třeboň, zámek Dačice.

Vzdálenosti

kaproun v zimě

Kaproun v zimě

Základní potraviny (Kunžak) 5 km, supermarket (Jindřichův Hradec) 17 km, restaurace v létě naproti domu 20 m, jinak (Kunžak) 5 km. Koupaliště (Blato) 5 km, aquapark (Jindřichův Hradec) 17 km. Koupání v místním rybníčku 400 m. Pronájem loděk a šlapadel (Osika) 6,5 km. Tenis a pronájem jízdních kol (Kunžak) 5 km. Golfové hřiště (Bystřice) 10 km. Jízda na koních – jezdecká hala (Dvoreček) 15 km. Les 100 m.

Jak to vypadá?

Společenská místnost

Kuchyně a společenská místnost

Volně stojící rekreační dům, bývalá škola, nedávno přestavěná a velmi příjemně zařízená. Prostorné pokoje, obytná plocha 200 m2. Čerstvě zrekonstruovaná společenská místnost s kuchyní vznikla spojením dvou místností a nyní má podlahovou plochu překrásných 53m2 – obsahuje vybavenou kuchyní,(elektrický sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice) jídelní stůl pro 8 osob a další pro 4 osoby, dětský koutek, krbová kamna, televizor. Možnost spaní a odpočinku na dvou 1,5 lůžkových gaučích.

Spaní a vybavení

Ping-ping na půdě

4x ložnice! Ložnice s dvojlůžkem, druhá ložnice s dvojlůžkem, třetí ložnice s palandou (průchozí) a čtvrtá ložnice s dvojlůžkem. Koupelna se sprchou, samostatná toaleta. V patře se nachází prostorná čistá půda se dvěma samostatnými lůžky a stolním tenisem. Z venku ve dvoře je přístupná další místnost se stolem, lavicemi a krbem. Vytápění krbovými kamny s výměníkem – rozvod do radiátorů v ložnicích. Vnitřní dvůr je uzavřený, zahrada není oplocená, resp. jen částečně. K dispozici je zahradní nábytek se slunečníkem, přenosný gril a ohniště. Parkování na zahradě.

Zvláštnosti: Dětská postýlka k dispozici. Jeden pes povolen. Na prostorné půdě (85 m2) je dostatek místa pro nějakou tu osobu navíc, pokud si sebou vezme vlastní matraci a spacák.

Napiště nám svou představu o termínu pronájmu.

Obratem se Vám ozveme

Rychlý kontakt